Hírek Jász-Nagykun-Szolnok vármegyéből

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 5 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 8 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján és 3 ittas járművezetővel szemben intézkedtek.

Egy személygépkocsival közlekedő martfűi lakost ellenőriztek a rendőrök szeptember 9-én délután, amikor Martfű irányából Tiszaföldvár felé közlekedett.  Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőrt engedély nélkül vezetett, sőt úgy ült volán mögé, hogy korábban alkoholt fogyasztott, továbbá az autón elhelyezett rendszám Magyarországon nem regisztrált hatósági jelzés.

Az 51 éves férfit előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették. Ellene egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett, járművezetés ittas állapotban vétség és engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt indítottak eljárást.

Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

baleset, eljárás, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság, Szolnoki Rendőrkapitányság

Sarkany Orsi

Oszd meg másokkal is!
Alföldhír.hu