Halmozták az érmeket Vácon a tisza-tavi karatékák

Három arany, egy ezüst és két bronzérmet hoztak Vácon a Szanyi Dojo karatésai. November 12-én, Vácon rendezték a Hinomoto Kupát – tájékoztatott Szanyi Attila a klub vezetője. A viadalon 64 hazai és külföldi sportegyesület 300 versenyzője mérte össze tudását.

Az országos Kyokushin Karate versenyen a Szanyi Dojo csapata nagy sikert aratott. Három arany, egy ezüst és két bronzéremmel végeztek. Arany érmet nyert Farkas Farkas Felnőtt C kategóriában. Első lett Gyerek III. kategóriában Balogh Zalán és Farkas Réka. A dobogó második fokára állhatott fel Komáromi Bence, aki Gyerek I. kategóriában lett ezüstérmes. Odaért a dobogóra és bronzérmes lett serdülő kategóriában Balogh Marcell, Gyerek I. korcsoportban pedig Farkas Szilveszter.

A klubvezető, Szanyi Attila hozzátette: Balogh Marcell egy, Farkas Farkas pedig két ellenfelét KO-val győzte le.